zbliża się koniec świata

Jakiś czas temu – zainspirowany wypowiedziami innych, popełniłem wpis o Piotrze Majewskim. Przede mną i po mnie pisali również: MediaFun, Artur Kurasiński, Shrew czy też Paweł Fornalski i WebAudit. Dzisiaj otrzymałem maila o tytule: „Zarabiaj na blogu… nie myslac o tym” oczywiście od… Piotra Majewskiego. Pomyślałem – świat się kończy, eAkademia rozdaje za darmo super wypaśne, samozarabiające, nicniekosztujące blogi. Z lekką niepewnością otworzyłem w celu zapoznania się „wesołą dla mnie” treścią.

Jesteśmy po analizie badani nt. blogów, do jakiego zaprosiliśmy Cię niedawno i mamy już wersję BETA systemu, o którym pisałem w mailu nt. zarabiania dużych pieniędzy w Programach Partnerskich.
System jest i będzie darmowy.
Jestem zdeterminowany utworzyć system, który spełni Twoje i pozostałych moich partnerów potrzeby w zakresie automatyzacji zarabiania w PP.
System będzie darmowy, bo będzie przyczyniał się do promocji również moich produktów – za co Ty oczywiście otrzymasz prowizje.

Ekipa CNEBowa przeprowadziła wspaniałe analizy, które wykazały, że i tutaj można zarobić. Ich marketing zawsze był skuteczny i znajdował rzesze nainwych ludzi, mających nadzieję na to, że w kilka dni zarobią pieniądze. Przykładem jest oczywiście wcześniejszy mail, w którym Piotr namawia mnie do zarobienia:

Siedzisz sobie na wygodnej kanapie w Twoim domu po 4,5 godziny przez dwa dni – np. w sobotę i niedzielę. Pijesz to, na co masz ochotę, jesz domowe jedzenie. Masz przed sobą laptopa albo inny komputer z włączonym mikrofonem, winampem i przeglądarką www. Mówisz do mikrofonu o tym, co Cię pasjonuje, co sprawia Ci przyjemność i o czym łatwo Ci mówić.
Dlaczego to robisz?
Ponieważ w tym samym czasie w swoich domach siedzą ludzie mając przed oczami tę samą stronę www i słuchają Twojego głosu. Ludzi Ci zapłacili Ci ponad 7.000 złotych NA RĘKĘ (po odliczeniu ZUSów i podatków) za tę możliwość.
Czy to jest możliwe? Tak, tak wyglądają niektóre moje szkolenia.

Ja już prawie czuję się przekonany. Jeszcze tylko zapewnienie, że i ja mogę zostać drugim, trzecim, albo i nawet piątym takim Piotrem (obrzydliwie bogatym rzecz jasna), a decyzja zostanie podjęta:)… do wyjazdu z tego kraju. Kraju, w którym wszystko ludziom można wmówić i każdego nakręcić na usługi, na których może zarabiać tylko jedna osoba, a nie kolejnych kilkudziesięciu. No ale decyzja należy do czytelników – mogą iść do Empiku i kupić pierwszą lepszą pozycję o NLP, albo wydawać kilkaset złotych na szkolenia w eAkademii. Czy coś więcej dostaną? Nie wiem, nie byłem i nie chcę być. Czytając jednak te „super ogłoszenia” mogę wyciągnąć wnioski – ja tam nic nie znajdę dla siebie. Jakoś drugiego Majewskiego do tej pory nie widziałem w sieci (oprócz Szymona Majewskiego vel Ędwarda Ąckiego). Heh, obaj dla mnie prezentują ten sam poziom abstrakcji.

podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *