zagłosuj na swoją okolicę razem z Groupon Starter

Groupon od początku sierpnia zbierał pomysły na inicjatywy (również sąsiedzkie), z których sześć najlepszych (wyłonionych poprzez głosy internautów) zostanie sfinansowanych (do kwoty 10tys. złotych). Głosowanie już trwa (0d 2 września do 15 września) i z tego co widzę każdy głos jest na wagę złota i ma realny wpływ na wynik!

Z samego Groupona kilka razy zdarzyło mi się korzystać. Zwykle jakieś odbitki foto czy mycie samochodu – oferty wakacyjne czy urodowo-usługowe były poza moim zainteresowaniem, ponieważ wakacje zawsze organizuję sobie sam oraz jestem wystarczająco piękny i nic poprawiać nie trzeba:)

groupon-starter-platforma

Tak czy inaczej, gdy dostałem informację odnośnie tego konkursu, to przeczytałem info o nim z uwagą. Szkoda, że tak późno, bo pewnie sam bym zgłosił kilka pomysłów tylko na samym Mokotowie, no ale cóż – nie ma co marudzić, trza głosować. Firma zobaczy, że warto organizować tego typu inicjatywy i może zrobi kolejne edycje.

Głosować można tutaj: http://starter.groupon.pl/

Fragment komunikatu prasowego:

Konkurs inicjatyw Groupon Starter składa się z dwóch zasadniczych części. Konkursu inicjatyw społecznych oraz konkursu najciekawszych pomysłów na oferty lokalne. Mieszkańcy Krakowa, Poznania, Łodzi, Aglomeracji Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Warszawy i Wrocławia mogą na stronie Groupon Starter złożyć aplikację, która w pierwszym etapie konkursu zostanie oceniona przez jury, zaś w drugim II etapie zakwalifikowane inicjatywy oddane zostaną pod otwarte głosowanie. Sześć projektów, które zdobędą najwięcej głosów poparcia, otrzyma granty w wysokości 10 tysięcy złotych na ich realizację, zaś pomysłodawcy najwyżej ocenionych propozycji ofert jako pierwsi będą mogli z nich bezpłatnie skorzystać.

Moje typy na wygranych (inicjatyw społecznych):

Plac Street Workout na Mokotowie  w Warszawie

Cafe Finska pierwsza bezpieniężna kawiarnia w Krakiwie

Jazda na łyżwach w Warszawie (mój ulubiony sport zimowy)

Resztę wybierzcie sami – warto przejrzeć również pomysły na oferty lokalne oddając swój głos.

ps: wpis powstał na podstawie materiałów podesłanych przez agencję wspierającą komunikację firmy Groupon Polska.

podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.