tuba z gwiazdką

Zachęcony poprzednimi edycjami fantastycznie zorganizowanych przez Maćka Budzicha i Artegence konferencji TUBA zapisałem się i poszedłem na kolejną. Oznaczona numerem 5* (z gwiazdką, bo finansowa) oferowała program skierowany na stronę banków i instytucji finansowych. Dokładny program można zobaczyć u MediaFun‚a, a skrótowo-myślowe sprawozdanie przebiegu w archiwum Blipa.
Niestety poziom spotkania nie równał się poprzednim. Prezentacje Alior Banku oraz kontomierz.pl odbiegały od oczekiwanego i niezbędnego minimum. Mam nadzieję, że przy okazji Organizatorzy wyciągną odpowiednie wnioski na przyszłość. Reszta wydała się znośna i chwilami nawet bardzo ciekawa. Rewelacyjne reklamy oraz niepublikowany wcześniej materiał z planu zdjęciowego banków ING i WBK z Markiem Konratem i Johnem Cleesem wywołały żywą i wesołą reakcję większości sali. Również Michał Macierzyński – mam nadzieję, że się nie obrazi za „łatkę” Pana Wyrywnego – stanął na wysokości zadania i mówił rzeczowo oraz tematycznie. W międzyczasie padł żart od strony Organizatorów, że tym razem Tuba jest chyba bardziej formalna, bo bankowa i uczestnicy jakoś pytań nie chcą zadawać – może po prostu część drzemała:)
Teraz pozostaje poczekać na obróbkę przez Maćka materiału wideo oraz reakcje i opinie innych uczestników. Sam następnym razem trzy razy przeanalizuję agendę spotkania i zastanowię się czy chcę iść.

napisał(-a) również:
http://powerblog.pl/tuba05-ciekawie-choc-bez-zachwytow/

podziel się ze znajomymi

1 Reply to “tuba z gwiazdką”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.