system sprzedaży online

Od jakiegoś czasu coraz bardziej uciążliwe jest dla mnie korzystanie ze stacjonarnego systemu sprzedaży. Oprogramowanie zainstalowane na jednym komputerze ogranicza mocno możliwości mobilne, które dla mnie są podstawą. Notoryczne uruchamianie różnych komputerów, eksportowanie, synchronizacja danych – szaleństwo, na które szkoda czasu.

Jeśli ktoś z Was zna dobry system sprzedaży online z zintegrowanym modułem magazynowym, to bardzo proszę o wpis w komentarzu. 

Wskazane by miał:
– zarządzanie magazynem,
– zarządzanie bazą klientów (powiadomienia online, etc),
– faktury i paragony (oczywiście niefiskalne),
– kontrolę płatności odroczonych.

Przy okazji prowadzona całość przez firmę stabilną, z jakimś rozsądnym portfolio/bazą klientów.  Wymagania – jak widać – wcale nie są wygórowane – całkowite minimum:)

podziel się ze znajomymi

4 comments for “system sprzedaży online

 1. sobota, 21 Marzec, 2009 at 12:55

  Ja sam szukam takiego softu. od 2003 używam istore ale od kiedy istore jest w rękach QXL to ten system zaczyna po woli rozwijać ale podkreślam „POWOLI” bo od rok czasu czekam na nie które modułe. No ale do perfekcji jeszcze bardzo daleko istorowi. Ja mając teraz 7 sklepów internetowe nie daje rady z istorem, niby mają jeden panel admina ale co z tego kiedy nie ma tam zarządzanie z towarami, mają system magazynowanie ale nie mają system dla magazynów obce. Trzeba updatować jeden produkt w każdem sklepie osobno. iStore jest dobry system dla osób które mają max 2 sklepy ale czyli ktoś ma więcej to nie polecam. Używałem kiedyś iai-system czyli 2 lata temu, wtedy nie był to dobry system ale teraz ponoć jest dobry ale nie wrócę tam, ale polecam. Szukam teraz własnego rozwiązania systemowe ale po analizy kosztów jest to impreza droga, ale warta zachodu.

 2. dreblin
  środa, 8 Kwiecień, 2009 at 16:38

  Ja używam subiekta, którego synchronizuję z bazą danych przez ssh. Przy dobrym połączeniu z netem działa całkiem rozsądnie :)
  Odnośnie systemów obsługujących wiele sklepów to takie możliwości daje magento commerce (zastrzegam, że sam tego nie używałem, ale chętnie usłyszę, jak się to sprawuje :)

 3. Exactus
  poniedziałek, 27 Kwiecień, 2009 at 14:08

  Zobacz to: http://www.isof.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *