Społecznościowe Targi Przedsiębiorczości – 18 maja 2011

Z komunikatu prasowego:

Masz pomysł na biznes, startup, wydarzenie artystyczne, portal społecznościowy, akcję społeczną, chcesz rozpocząć swoją działalność, wystartować z projektem? Jeśli tak, to przyjdź na Wielki Mixer.

Na targach będzie można zaprezentować publicznie swój pomysł (przedsiębiorczy projekt z zakresu biznesu, sztuki, nauki), aby pozyskać do współpracy specjalistów, inwestorów, pasjonatów, menedżerów. Będą stoiska organizacji wspierających przedsiębiorczość i firm oferujących usługi dla startupów.

Szczególnym wydarzeniem będzie Mixer, To trzy formy szybkiego poznawania ludzi i wymiany kontaktów,  między pomysłodawcami, menadżerami i inwestorami.

  • Szybka Piłka ? uczestnicy zasiadają przy dwuosobowych stolikach,  każdy może  porozmawiać z osobą, która siedzi naprzeciw niego. Po 3 minutach następuje zmiana miejsc i rozmawiamy z kolejną osobą i tak dalej, aż uda nam się nawiązać kontakt ze wszystkimi. Dzięki temu w krótkim czasie poznajesz wiele osób, dowiadujesz się co robią i rozmawiasz o potencjalnej współpracy.
  • Temat Na Stół ? na sali stoją stoły, na każdym stole jest kartka z napisanym tematem, uczestnik siada przy tym stole tematycznym, który go interesuje. W ten sposób ludzie dobierają się w grupy, pod względem swoich zainteresowań.
  • Teraz Ty – przy dużym stole zasiada około 30 osób,  każdy ma 1 minutę by powiedzieć, kim jest i czego/kogo poszukuje do współpracy. Po kolei każdy mówi przez minutę. Po zakończeniu – osoby o podobnych zainteresowaniach mogą wymienić się wizytówkami i porozmawiać o podjęciu potencjalnej współpracy.
Wielki Mixer to także wykłady na tematy związane z przedsiębiorczością, takie jak: nowe sposoby finansowania startupów przez aniołów biznesu, rewolucyjny system finansowania projektów artystycznych, wartość fanów portali społecznościowych i warsztaty związane z coachingiem biznesowym, komunikacją oraz innymi aspektami potrzebnymi ludziom przedsiębiorczym. 

Będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji związanych z zakładaniem firmy/fundacji, prowadzeniem działalności, finansowaniem i aspektami prawnymi ? zarówno w obszarze biznesowym jak i w sektorze organizacji pozarządowych.

podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.