pokaż siłę blogosfery

Ostatnimi czasy bardzo wielu blogerów zawiesza, kasuje, zaprzestaje pisać bloga, bo coś tam… Wielu innych narzeka, że niby koniec blogosfery, że nie mają czasu i ogólnie cały świat jest be. Tymczasem ekipa Pride&Glory Interactive nawołuje do POKAZANIA SIŁY BLOGOSFERY!

Właśnie ruszyła kampania społeczna Fundacji Batorego o nazwie: „Daj szansę dzieciom z małych miejscowości i ubogich środowisk” mająca na celu zebranie pieniędzy i wsparcie dla wspomnianych dzieci. Więcej można znaleźć na stronie Fundacji.

Pomóc możesz:
– promując akcję,
– przekazując 1% podatku,
lub w każdy inny możliwy sposób. Ja się przyłączam do tej akcji!

Pisał też  o tym Mediafun.

podziel się ze znajomymi

2 comments for “pokaż siłę blogosfery

  1. czwartek, 2 Kwiecień, 2009 at 8:43

    Eee tam :) Śmierć blogosfery to przegięcie, nie ma takiej możliwości :P Ja tam blog zawiesiłem, ale jednocześnie otworzyłem nowy, na którym piszę więcej, niż na tamtym ;) No i mam wrażenie, że jest rozdrobnienie – powstaje coraz więcej blogów „profesjonalnych” (czyli nie-blogasków), a autorzy tych, od których się zaczęło, trochę się wygaszają – stąd wrażenie, że dzieje się źle ;)

  2. niedziela, 12 Kwiecień, 2009 at 14:03

    Pewnie tak właśnie jest. Ja póki co zwiększam portfolio swoich blogów i staram się je coraz bardziej targetować na określonego odbiorcę poprzez odpowiednią treść. Więcej mi nie potrzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *