co o Tobie wie internet, czyli Newspoint monitoruje

Newspoint to jedna z submarek firmy Netsprint, w której pracuję. Od dawna korzystam z tego systemu (monitoring sieci/mediów + monitoring social media). Wiedziałem o aktualnych zmianach (refresh brandu, nowe funkcjonalności, etc), ale zaskoczeniem była dla mnie akcja skierowana do blogosfery.

Otwieram dzisiaj maila i widzę coś takiego (fragment):

Pierwsze wrażenie – bardzo pozytywne, aczkolwiek jako część teamu Netsprintowego mogę być nieobiektywny, więc się nie rozpływam za bardzo;)

Drugie wrażenie – hmmm, sporo o mnie wie internet! Niby nie afiszuję się bardzo publicznie ze swoją aktywnością w mediach społecznościowych. Raczej staram się prowadzić spójną komunikację i zachować rozsądek w tym, co mówię/piszę.

Faktycznie – od niedawna jestem współautorem projektu showyoursushi.com, gdzie staramy się zebrać ludzi pozytywnie zakręconych wokół sushi (szczególnie robionego w domu).
Faktycznie – ostatni cytat pamiętam – sparafrazowałem popularne powiedzenie – chyba wrzuciłem to na twittera.
Z pierwszym faktem w zasadzie też się zgadzam, ale intryguje mnie na podstawie jakiej treści został sformułowany:)

Internet wiele pamięta – jeśli ktoś się w nim regularnie udziela, to warto regularnie kontrolować i weryfikować to, co media społecznościowe czy wyszukiwarki o nas mówią:)

podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.